Over Jungheinrich
Werken bij Jungheinrich
Nieuws
Producten
Diensten
Kennisbank
Wereldwijd

Logistiek magazine voelt 3,5 tons trekkers aan de tand

vlootbeheer, fleet management, rapportage, inzicht, management informatie systeem

In de trekkertest van het vakmagazine "Logistiek" komt de Jungheinrich trekker EZS 350 als beste uit de bus. Belast met twee Deense rolcontainers is de EZS 350 de snelste in de test. De EZS 350 trekt met gemak aanhangers tot 5.000 kg en is met vele verschillende koppelingen leverbaar.

trekker, ezs, ciontainer, deense kar

Snel en licht
De Jungheinrich trekker is ook de lichtste trekker in de test. De hoge snelheid waarmee gewerkt kan worden, dankt de trekker onder andere aan het prettige JET-PILOT stuur. Vrijwel continu kan vloeiend (èn veilig) vol gas over het gehele parcours worden doorgereden met twee aangehaakte karren. De truck verliest daarbij weinig tijd bij het afremmen voor bochten en accelereren op rechte stukken.

veilig, trakker, ezs, deense kar, test, logistiek

Lange disselbevestiging
In de test valt de disselbevestiging naar het koppelstuk van de voorste Deens kar op. Deze is namelijk opvallend langer. Hierdoor volgen de Deense karren het spoor nauwkeuriger en kan de bestuurder de bochten korter insteken zonder gevaar dat de achterste Deense kar tegen de stelling aanschampt. Verder vindt het testpanel dat de rijmotor gelijkmatig afremt, wat een soepele stop verzekert. Ook ergonomisch en prettig: de op- en afstap is lekker laag. De EZS 350 bevat veel pluspunten die het eindklassement in zijn voordeel bepalen.

Contact met JungheinrichGratis advies intern transport en magazijninrichtingBrochure van Jungheinrich ontvangenVrijblijvende offerte van Jungheinrich ontvangen
Meld u aan voor de gratis Jungheinrich e-mail nieuwsbrief

  
Direct meer informatie?

Bel ons: 0172 44 67 89
of mail naar: info(at)jungheinrich.nl

Neem contact met ons op. Klik hier.